2012 Yılı itibari ile aysimaservers.com satışları kapatılmıştır.

Friday, February 17, 2012


Bundan böyle tüm satışlarımız sadece www.aysima.com web sitemiz üzerinden tek çatı altında devam edecektir. aysimaservers.com üyeleri aysima.com adresimize tekek teker aktarılacaktır.
Hat Kapasitemiz 4 Gbit

Thursday, August 19, 2010


Yeni yapılanma ile birlikte Aysima artık Leaseweb üzerinde 4 Gbit hat çıkışına sahiptir. Bu sayede hattımızda herhangibir problem yaşanmamakla birlikte , daha iyi verim alınabilmektedir.
Sunucu stoklarımız güncellendi

Thursday, August 19, 2010


Yeni sunucular ve farklı donanım çözümleri ile Leaseweb üzerinde siz kullanıcılarımıza istekleriniz uygun hizmet sunuyoruz. Sunucu fiyatlarınızı hizmet kalitemizi göz önünde bulundurarak incelemenizi önemle tavsiye ederiz.
Yeni VPS Kampanya Paketleri

Friday, September 11, 2009


Yeni yapılanma ile beraber sizlere sunduğumuz VPS paketlerinde kuru 2 ytl ye sabitlemiş bulunuyoruz. Paketlerimizi incelemenizi mutlaka tavsiye ederiz.
Yeni Stoklar

Thursday, November 13, 2008


Sunucu fiyatlarında ve stoklarımızda güncelleme yapılmıştır. Stoğa yeni giren sunucularda trafikler yükseltilmiştir. Express sunucular ve NonExpress sunucular olmak üzere 2 tip ürün ayarlanmıştır.
LeaseWeb Türkiye Partneri!

Sunday, July 6, 2008


Uzun süredir sizlere Collo4Dallas'da ( USA ) hizmet veren firmamız artık Hollanda lokasyonlu LeaseWeb üzerinden hizmetine devam edecektir. TR partnerliğini almış olduğumuz Leaseweb ile sizlere yüksek bant ve daha sağlıklı hizmet sağlayacağız.


RSS RSS Duyurusunu Görüntüle